Wydruki do podświetleń

Lightbox druk UV

Wydruki do podświetleń wykonujemy na specjalnych materiałach, przystosowanych do przepuszczania i rozpraszania światła. Doskonale sprawdzą się w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak wilgoć, promieniowanie ultrafioletowe oraz zimne i ciepłe temperatury. Dodatkowo, takie wydruki wyróżniają się większym nasyceniem kolorystycznym oraz kontrastem. Dzięki temu reklama bardziej przykuwa wzrok potencjalnych klientów, zarówno w nocy, jak i w dzień.

Wydruki do podświetleń to także:

Folie Backlit (backlight) są przeznaczone do wytwarzania podświetlanych afiszy reklamowych. Charakteryzują się dużą sztywnością i wysoką jakością. Nie ulegają deformacji pod wpływem temperatury. Na tego typu foliach możemy drukować w technologii UV, lateksowej, solwentowej i eko-solwentowej. Zapewniamy, że powstałe w ten sposób materiały reklamowe będą się wyróżniały ostrością i  nasyceniem barw. Folie backlight rekomendujemy dla grafik w nośnikach, powiększonych zdjęć oraz reklam. Ważna jest również łatwość wymiany reklam. Stosujemy je np. w ramach OWV (OneWayVision). 

Folie PET powstają z bezbarwnych tworzyw sztucznych o bardzo dużej odporności termicznej i  wytrzymałości. Istotne są właściwości optyczne folii PET, dzięki którym są one wykorzystywane w  drukarstwie. Można je także łączyć z innymi materiałami. Są przyjazne dla środowiska naturalnego ze względu na brak metali ciężkich i substancji toksycznych oraz dlatego, że nadają się do recyklingu.

Folie samoprzylepne translucentne są wygodnym rozwiązaniem do aplikacji podświetlanych reklam na różnych powierzchniach. Dzielimy je na:

  • folie samoprzylepne polimerowe świetnie sprawdzą się na powierzchniach 2D, co oznacza, że jest możliwe ich lekkie formowanie na nieidealnie płaskich powierzchniach. Po zadrukowaniu ich trwałość wynosi 5 lat, co klasyfikuje je jako materiały o średnio- i długookresowej trwałości.
  • folie samoprzylepne monomerowe (ekonomiczne) mają zastosowanie do płaskich powierzchni. Pod względem trwałości folie takie stosuje się do krótko- i średniookresowych aplikacji. Wytrzymują do 4 lat.

Wydruki do podświetleń - reklama Twojej firmy

Tkaniny do podświetleń to z pewnością unikalne i trwałe materiały reklamowe, które są przeznaczone do umieszczenia w aluminiowych ramach. Z pewnością ich zaletą jest możliwość składania, zginania, a nawet nieznacznego rozciągania tkanin bez wpływu wygląd i trwałość. Bezsprzecznie kolejnym walorem tkanin do podświetleń jest ich niewielka waga. W związku z tym wymienione wartości przekładają się na mniejsze koszty logistyczne. Przede wszystkim nie należy zapominać o ekologii. W przeciwieństwie do wydruków eco solwentowych na tkaninach wykonuje się druk latexowy lub UV.

Do właściwej ekspozycji reklamowych tkanin podświetlanych stosuje się specjalne, aluminiowe systemy napinające, przeznaczone do pomieszczeń wewnątrz budynku, jak i tych zewnętrznych.

Wykorzystujemy tkaniny typu Backlit, które perfekcyjnie dystrybuują światło. Godne uwagi jest zaznaczenie, że drukujemy na wysokojakościowych materiałach m.in. z firmy JK Media

 

Do wydruku do podświetleń stosuje się głównie druk UV. Druk UV jest utrwalany swiatłem UV z lamp LED. Stąd nazwa tego rodzaju druku.

druk uv Warszawa

Druk UV Warszawa