Naklejki cięte po obrysie

Naklejki cięte po obrysie to usługa, która z pewnością zapewnia wysoką jakość i estetykę wykonania. Zrealizujemy dowolny projekt naklejki i przytniemy ją specjalnym, nowoczesnym ploterem tnącym Summa D140. Do wyboru mamy różne rodzaje folii. Posiadamy m.in folia monomoeryczna z klejem standardowym, folia easy dot z klejem punktowym, folia monomeryczna z lekkim klejem usuwalnym a także naklejki bezklejowe adhezyjne. Posiadamy folię z klejem niewidocznym tzw. UltraClear.

Naklejki wycinane po obrysie

Z pewnością możemy wykonać praktycznie każde naklejki jakie sobie wymyślicie. Wykonujemy także naklejki klejone od wewnątrz. Niewątpliwie dzięki wykorzystywanym przez nas technologiom, przygotowane naklejki będą niezwykle wyraźne. Dotyczy to zarówno grafiki, jak i nawet najdrobniejszych tekstów. W przeciwieństwie do innych posiadamy ploter ecosolwentowy Epson SC-80610, który niewątpliwie jest jednym z lepszych na rynku ploterów drukujących w jakości foto. Dzięki temu mamy nieograniczone możliwości wykonywania naklejek.

Godne uwagi jest fakt, że naklejki możemy wydrukować także na HP Latex. Druk lateksowy oferuje mozliwość dalszej obróbki bez konieczności na odparowanie atramentu. Oferujemy naklejki reklamowe, informacyjne, motywacyjne, produktowe, serwisowe czy też ozdobne.

Proponujemy dwie możliwości gotowych naklejek: arkusze z naklejkami lub naklejki, które wycinamy razem z papierem podkładowym. Z pewnością drugi rodzaj naklejek jest szczególnie przydatny podczas akcji promocyjnych, kiedy naklejki będą rozdawane klientom i z pewnością polepszy to Państwa wizerunek..

Atuty naszych naklejek:

  • Precyzyjne wykonanie.
  • Dowolny projekt.
  • Najnowocześniejsze plotery drukujące i tnące
  • Wyrazisty druk, pozwalający na umieszczenie nawet drobnych napisów i szczegółowej grafiki.
  • Różne folie do wyboru, w zależności od preferencji i dedykowanej powierzchni
  • Dwie możliwości wycięcia: cały arkusz z naklejkami i wycięcie razem z papierem podkładowym.
  • Przeznaczenie: prywatne, marketingowe, informacyjne, serwisowe, ozdobne i motywacyjne.
  • Możliwość dodatkowego laminowania foliowego, które pozwoli na jeszcze lepszą ochronę przed promieniami UV, warunkami atmosferycznymi oraz detergentami.

 

Naklejki cięte po obrysie - przykłady