Kasetony tekstylne

to uniwersalne materiały marketingowe o dużej sile oddziaływania na otoczenie. Wykorzystuje się je do reklamy wizualno-informacyjnej np. na targach lub eventach. W związku z tym wykorzystujemy je do dekoracji wnętrz zwykle komercyjnych. Wielowymiarowość i różne możliwości podwieszenia kasetonów tekstylnych gwarantują przejrzystość i widoczność reklamy. Oferujemy kasetony tekstylne jednostronne, także zawieszane na ścianie, w których grafika widoczna jest tylko od frontu. Kolejna propozycja to niewątpliwie nośniki jednostronne wolnostojące lub podwieszane. W przeciwieństwie do pierwszej wersji, wyróżnia je sposób montażu. Do wyboru jest stelaż lub podwieszana konstrukcja. Polecamy reklamowe wizualizacje dwustronne, gdzie wykorzystuje się obie strony kasetonu, a reklama jest widoczna wewnątrz i z zewnątrz lokalu.

Kasetony tekstylne te w przeciwieństie do kasetonów z licem z pleksi wyróżniają się bezproblemową wymianą grafiki, co przekłada się na możliwość samodzielnej wymiany reklam. Wydruk do podświetleń obszywany są gumką, która spełnia zadanie spoiwa pomiędzy grafiką a ramą. W związku z tym obraz marketingowy jest idealnie napięty i wyeksponowany. Ponieważ do nadruków reklamowych wykorzystujemy technologię druku UV, możemy zagwarantować realistyczne odwzorowanie grafiki.

Kaseton tekstylny LIGHTBOX Druk UV

Wydruk do podświetleń

Wśród kasetonów reklamowych znajdują się ramy niepodświetlane, oraz oprawy podświetlane jedno- i dwustronnie za pomocą LED. Wersje podświetlane produkuje się na sztywniejszych tkaninach, o zagęszczonym zadruku. Oświetlenie rozmieszczone jest równomiernie na specjalnych modułowych płytach. Jest ono wygodne, efektowne i energooszczędne. Kasetony tekstylne z podświetleniem są doskonale widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i nocy oraz poprawiają czytelność w intensywnie oświetlonych lokalach.

Specjalnie dla Was wykonamy dowolnej wielkości kasetony tekstylne, w których możemy zastosować wydruk do podświetleń. Bdą doskonałą dekoracją oraz wabikiem na nowych i dotychczasowych klientów. Charakteryzują się bowiem wyjątkową jakością wykonania z naciskiem na detale, obok której nie można przejść obojętnie. Postaw na efekt i skorzystaj z naszej oferty!

 

POTRZEBUJESZ KASETONU TEKSTYLNEGO?

Co przemawia za wyborem naszych kasetonów tekstylnych?

 • Doskonała jakość wykonania i użytych do produkcji materiałów.
 • Wykonanie nośników dowolnych wymiarów na życzenie klienta.
 • To niezbędny element marketingowy marek, chcących zwiększyć swoją rozpoznawalność.
 • Piękny efekt wizualny, który przyciągnie klientów.
 • Łatwość składania i rozmontowywania ramy, przekładająca się na możliwość samodzielnej wymiany materiałów reklamowych.
 • Energooszczędne oświetlenie przekłada się na ekonomiczną i długą eksploatację.
 • Za sprawą przemyślanej konstrukcji, grafika reklamowa będzie idealnie dopasowana i napięta.
 • Podświetlane nośniki informacyjne mimowolnie przyciągną wzrok klientów w dzień i w nocy, a także przy utrudnionej widoczności przez zbyt intensywnym oświetleniu pomieszczeń.
 • Druk UV wysokiej jakości. Bogactwo kolorów i odpowiedni kontrast zachwycają w każdych warunkach.
 • Wyróżnienie Twojej reklamy na tle innych.
 • Niebanalność i prestiż.
 • Konkurencyjne ceny.

Korzystamy z zasobów bilioteki AdobeStock.