Kaseton tekstylny LIGHTBOX Druk UV

Kasetony tekstylne

to uniwersalne materiały marketingowe o dużej sile oddziaływania na otoczenie. Wykorzystuje się je do reklamy wizualno-informacyjnej np. na targach lub eventach. W związku z tym wykorzystujemy je do dekoracji wnętrz zwykle komercyjnych. Wielowymiarowość i różne możliwości podwieszenia kasetonów tekstylnych gwarantują przejrzystość i widoczność reklamy. Oferujemy kasetony tekstylne jednostronne, także zawieszane na ścianie, w których grafika widoczna jest tylko od frontu. Kolejna propozycja to niewątpliwie nośniki jednostronne wolnostojące lub podwieszane. W przeciwieństwie do pierwszej wersji, wyróżnia je sposób montażu. Do wyboru jest stelaż lub podwieszana konstrukcja. Polecamy reklamowe wizualizacje dwustronne, gdzie wykorzystuje się obie strony kasetonu, a reklama jest widoczna wewnątrz i z zewnątrz lokalu.

Kasetony tekstylne te w przeciwieństie do kasetonów z licem z pleksi wyróżniają się bezproblemową wymianą grafiki, co przekłada się na możliwość samodzielnej wymiany reklam. Wydruk do podświetleń obszywany są gumką, która spełnia zadanie spoiwa pomiędzy grafiką a ramą. W związku z tym obraz marketingowy jest idealnie napięty i wyeksponowany. Ponieważ do nadruków reklamowych wykorzystujemy technologię druku UV, możemy zagwarantować realistyczne odwzorowanie grafiki.

Wydruk do podświetleń

Wśród kasetonów reklamowych znajdują się ramy niepodświetlane, oraz oprawy podświetlane jedno- i dwustronnie za pomocą LED. Wersje podświetlane produkuje się na sztywniejszych tkaninach, o zagęszczonym zadruku. Oświetlenie rozmieszczone jest równomiernie na specjalnych modułowych płytach. Jest ono wygodne, efektowne i energooszczędne. Kasetony tekstylne z podświetleniem są doskonale widoczne zarówno w ciągu dnia, jak i nocy oraz poprawiają czytelność w intensywnie oświetlonych lokalach.

Specjalnie dla Was wykonamy dowolnej wielkości kasetony tekstylne, w których możemy zastosować wydruk do podświetleń. Bdą doskonałą dekoracją oraz wabikiem na nowych i dotychczasowych klientów. Charakteryzują się bowiem wyjątkową jakością wykonania z naciskiem na detale, obok której nie można przejść obojętnie. Postaw na efekt i skorzystaj z naszej oferty!

Lightbox druk UV
[action full_width=”yes” content_in_grid=”yes” type=”simple” text_font_weight=”600″ show_button=”yes” button_size=”medium” background_color=”#1e73be” button_text=”Skontaktuj się z nami” button_link=”https://www.lapisart.pl/kontakt-drukarnia-cyfrowa-lapisart/” text_size=”28″ button_hover_text_color=”#1e73be” button_background_color=”#1e73be” button_hover_background_color=”#c2eef9″ button_text_color=”#ffffff” button_hover_border_color=”#1e73be”]

POTRZEBUJESZ KASETONU TEKSTYLNEGO?

[/action]

Co przemawia za wyborem naszych kasetonów tekstylnych?

 • Doskonała jakość wykonania i użytych do produkcji materiałów.
 • Wykonanie nośników dowolnych wymiarów na życzenie klienta.
 • To niezbędny element marketingowy marek, chcących zwiększyć swoją rozpoznawalność.
 • Piękny efekt wizualny, który przyciągnie klientów.
 • Łatwość składania i rozmontowywania ramy, przekładająca się na możliwość samodzielnej wymiany materiałów reklamowych.
 • Energooszczędne oświetlenie przekłada się na ekonomiczną i długą eksploatację.
 • Za sprawą przemyślanej konstrukcji, grafika reklamowa będzie idealnie dopasowana i napięta.
 • Podświetlane nośniki informacyjne mimowolnie przyciągną wzrok klientów w dzień i w nocy, a także przy utrudnionej widoczności przez zbyt intensywnym oświetleniu pomieszczeń.
 • Druk UV wysokiej jakości. Bogactwo kolorów i odpowiedni kontrast zachwycają w każdych warunkach.
 • Wyróżnienie Twojej reklamy na tle innych.
 • Niebanalność i prestiż.
 • Konkurencyjne ceny.

Korzystamy z zasobów bilioteki AdobeStock.