FOTOOBRAZY

Fotoobraz na płótnie

Wydruk obrazu to wyjątkowe wspomnienia zaklęte w płótnie bawełnianym CANVAS. Nasze realizacje wyróżniają się ekologicznym, bezwonnym drukiem lateksowym HP Latex oraz Epson EcoSolwent.

Zadrukowane płótno jest naciągane na drewnianą ramę blejtram. Z tego względu trzeba pamiętać o 3 cm zakładkach, które będą zawinięte na krosno. Zastosowanie lustrzanego odbicia daje wrażenie trójwymiarowości obrazu.

Odpowiednie naciągnięcie płótna skutkuje brakiem najmniejszego marszczenia, co przekłada się na powstanie pięknego i profesjonalnego obrazu.

CANVAS - pomysł na prezent

Fotoobrazy są świetnym pomysłem na prezent i elementem dekoracji domu.Dzięki takiemu rozwiązaniu Wasze zdjęcia mogą stać się prywatnym dziełem sztuki. Oferujemy nie tylko przedmiot ale przede wszystkim utrwalenie Waszych bezcennych wspomnień. Zastosowana technologia druku gwarantuje, że wasze wspomnienia fizycznie nie wyblakną, a każde spojrzenie na obraz będzie przypominało i utrwalało niezwykłe chwile.

SZUKASZ PREZENTU? Zamów FOTOOBRAZ!!!

Termin wykonaniato maksymalnie 2 dni

Obraz CANVAS - pomysł na prezent

Jak powstaje fotoobraz?

Nasze Fotoobrazy drukujemy na specjalnym płótnie bawełnianym. Następnie naciągamy na drewnianą ramę zwaną blejtram. Sosnowe kliny dodatkowo naciągają płótno aby się nie marszczyło.  W ten sposób Twoje ulubione zdjęcie może się stać małym dziełem sztuki. 🙂

Fotoobrazy - Druk obrazów na płótnie Canvas

Stworzenie foto obrazu ze zdjęcia jest łatwe. Możesz wybrać coś z naszej kolekcji lub przesłać własne zdjęcie a my je przygotujemy pod wydruk w wybranym formacie.

Teraz do Twojej dyspozycji mamy wiele różnych wymiarów w tym również formaty panoramiczne jak 30x90cm czy też 40x100cm. Jednak Ty sam możesz podać jaki format ma być przygotowany. Dostępne wielkości są od 30cm do 100cm w odstępie co 10cm. Na zamówienie możemy wykonać także większe formaty jak np 120×180 czy jeszcze większe.

Nasze foto obrazy posiadają najwyższej jakości kolory dzięki zastosowaniu specjalnych tuszy lateksowych pod płótno malarskie, odpornych na działanie światła.

Sprawdź, czy warto!

  • Zamienimy Wasze wspomnienia w unikalne dzieła sztuki, wolne od niedoskonałości.
  • Ekologiczny i wodoodporny druk przyjazny ludziom i środowisku.
  • Piękne precyzyjne wykonanie z dbałością o detale.
  • Perfekcyjne odwzorowanie kolorów i nasycenie barw na lata.
  • Wysokiej jakości naturalne, bawełniane płótno CANVAS oraz drewniane krosna malarskie.
  • Szeroki wachlarz rozmiarów do wyboru w standardzie oraz dowolny rozmiar na życzenie.
  • Personalizacja zamówienia.
  • Najwyższa jakość za rozsądną cenę.

Warto, prawda? Nie czekaj dłużej!

Zamów u nas fotoobraz i ciesz się niepowtarzalną ozdobą Twojego domu lub spraw radość Najbliższym.

Korzystamy z bliblioteki AdobeStock

FOTOOBRAZ NA PŁÓTNIE MOŻESZ ZAMÓWIĆ TUTAJ