Nissan oklejanie folia ploterowa
Oklejanie samochodów
19 lutego 2019
zielone tło do prezentacji
Zielone tło do prezentacji
5 maja 2020
Nissan oklejanie folia ploterowa
Oklejanie samochodów
19 lutego 2019
zielone tło do prezentacji
Zielone tło do prezentacji
5 maja 2020

Wydruk Ekosolwentowy

Od pewnego czasu zastanawialiśmy się, czy podołamy z wydrukami jakościowymi. Dlatego po namyśle zdecydowaliśmy się o poszerzeniu parku maszynowego.

Jednakże nie była to prosta decyzja. Po testach u naszego dostawcy maszyn firmie API.PL wybraliśmy, mam nadzieję, niewątpliwie jedną z lepszych na rynku drukarek. Wybór padł na drukarkę Epson SC S80610, która zapewni nam wydruk ekosolwentowy nawet w wysokiej jakości fotograficznej

wydruk ekosolwentowy

WYDRUK EKOSOLWENTOWY

Ploter drukuje z dodatkowymi kolorami takimi jak Orange i Red. Mamy także do dyspozycji trzy kolory lighty: Lc, Lm oraz Lgrey, dzięki którym wszystkie wydruki także czarnobiałe, wyraźnie wychodzą o wiele lepiej niż przy zwykłym druku. Epson może drukować także kolorem białym oraz kolorem metalicznym srebrnym. W piątek była instalacja a dzisiaj już profilujemy i ustawiamy, aby jak najszybciej zacząć drukować. Maszynę obsługuje RIP CALDERA, jednakże bez dobrych profili to tylko dobry RIP. A w połączeniu z Barbieri Caldera Total Color dopiero widać co ta maszyna potrafi. Wydruk wysokiej jakości fotograficznej to żywe, nasycone kolory a szarości neutralne. Dzięki temu nasze wydruki ekosolwentowe są o wiele ładniejsze, niż proponuje konkurencja.
A tak wygląda nasz nowy ploter do wydruków solwentowych

Jeśli chcesz dowiedzieć się co możemy wydrukować na naszym Epsonie poczytaj nasz BLOG