Fototapeta flizelinowa

Fototapeta flizelinowa Mitylon Wallpaper 150-579 to flizelina lateksowa. Tapeta ta przeznaczona jest do tworzenia fototapet na drukarkach wielkoformatowych i ich aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Dlatego wystarczy tylko rozsmarować klej na ścianie! Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Godnym uwagi jest fakt, że posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: B-s1,d0.

Fototapeta flizelinowa czy winylowa? Fototapeta flizelinowa nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego.
Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC, a gotowa tapeta oznaczenie CE.
Przede wszystkim materiał ten jest dedykowany do zadruku na drukarkach lateksowych  HP Latex.
Fototapeta flizelinowa Mitylon

Fototapeta flizelinowa - charakterystyka materiału

– grubość ok. 355 µm,
– gramatura ok. 150 g/m2,
– gładka matowa powierzchnia zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi,
– ponieważ nie kurczy się i nie rozciąga przy aplikacji gwarantujemy stabilność wymiarową,
– tapeta idealnie nadaje się do druku na zakładkę i docinanie brytów przez dwie warstwy na ścianie – dzięki tej metodzie uzyskamy praktycznie niewidoczne łączenie brytów,
– aplikacja na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet (aplikacja przy pomocy “gotowego” kleju nałożonego tylko na ścianę),
– umożliwia „oddychanie” i częściowe wygłuszenie ściany,
– łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.

Fototapeta flizelinowa zastosowanie:
– grafika naścienna (szkoły, szpitale, restauracje, mieszkania itp.),
– tworzenie własnych aranżacji wnętrz.

Jak zamówić fototapetę?

Proces zamawiania fototapety:
1. Wybierz materiał i format
2. Złóż zamówienie
3. Prześlij grafikę mailem lub poprzez formularz przy wpisywaniu rozmiaru (pomożemy Ci ją dostosować do wymagań)
4. Produkujemy Twoją fototapetę i wysyłamy pod wskazany adres
5. Montujesz ją w prosty sposób i cieszysz się pięknym wnętrzem!!!
6. A na koniec możesz nam wysłać zdjęcie z realizacji 🙂

Zdjęcia do fototapety można wysłać podczas zamawiania lub wysłać przez wetransfer.com (na adres [email protected])
Jeśli nie posiadasz zdjęcia możesz je wyszukać na AdobeStock – pamiętaj, że plik musi być raczej większy niż mniejszy 🙂
Po wpisaniu szerokości i wysokości wydruku otrzymasz cenę całego wydruku.

Fototapeta flizelinowa Mitylon
Korzyści naszych fototapet!
  • Odpowiednio dobrana fototapeta z pewnością optycznie powiększy pomieszczenie,dlatego będzie ono wyglądało na bardziej ustawne i przestrzenne.
  • Nowoczesne fototapety nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Mogą służyć za piękną ozdobę wnętrza oraz nadać mu niepowtarzalny klimat, dlatego doskonale sprawdzą się również w transformacji starych mebli i drzwi.
  • Jest to bardziej ekonomiczna wersja ozdoby pomieszczeń. Fototapety mogą wizualnie zastąpić wymyślne kafelki, kamienie lub cegłę.
  • Ekologiczne i bezwonne druki gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i są możliwe do zastosowania w miejscach przeznaczonych dla dzieci i innych pomieszczeń gdzie przebuwają ludzie, jak np biura czy szpitale.
  • Nasze tapety posiadają atesty przeciwpożarowe i higieniczne PZH oraz certyfikaty FSC i CE.
  • Nie mniej ważna jest praktyczność proponowanego rozwiązania. Oferowane przez nas fototapety są wyjątkowo trwałe, właściwie zabezpieczone i łatwe w utrzymaniu. Dzięki temu mogą długo cieszyć wzrok w niezmienionej formie.
  • Ich jakość widać również, w przypadku chęci zdjęcia tapety. Demontaż fototapety jest łatwy i z pewnością nie spowoduje zniszczeń na powierzchniach.

HP Latex 365

Druk lateksowy – HP Latex 365 to III generacja urządzeń w technologii lateksowej. Generacja ta wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w technologii druku wielkoformatowego. Dzięki temu możemy uzyskać wyższą jakość i trwałość wydruków fototapeta flizelinowa i wydruk na niej na to dowodzi. Niewątpliwie pozwoliła na wiele łatwiejszą obsługę przy wyższej wydajności produkcji oraz oszczędność czasu a także szerszy zakres materiałów. Spowodowała, że możemy ją wykorzystać przy zachowaniu jedynego w swoim rodzaju braku oddziaływania technologii na środowisko.

HP Latex 365

Fototapeta flizelinowa i druk lateksowy to bezzapachowe wydruki.

Bezzapachowe wydruki HP Latex 365 są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń. Stosowane materiały do wydruków fototapet czy fotoobrazów canvas jako jedyne posiadają atesty do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń jak biura, pokój dla dziecka, szpitale, przedszkola czy też żłobki. 

Fototapety takie jak fototapeta flizelinowa MITYLON drukowane w technologii lateksowej mogą być eksponowane w bankach czy też innych biurowcach użyteczności publicznej. Podana cena jest za m2 wydruku. Fototapeta na flizelinie 3D jest dostępna w naszej wyszukiwarce fototapet.

3 proste kroki do Twojej wymarzonej fototapety
Zamówienie u nas fototapety jest proste, szybkie i intuicyjne. Pierwszy krok to selekcja dostępnych motywów i wybór zdjęcia lub grafiki z naszej lub własnej bazy. Na drugim etapie poprosimy Cię o podanie dokładnych wymiarów tapety. Na końcu, wybierasz materiał, który najbardziej Ci odpowiada i zlecasz nam wykonanie produktu.