Drukarnia LAPISART to MY 🙂

Jesteśmy warszawską drukarnią wielkoformatową, usytuowaną na Targówku.
Ze względu na specyfikę miasta w którym działamy, musimy sprostać nawet najbardziej wymagającym i kreatywnym zadaniom. Czy nas to męczy? Nie, my
uwielbiamy wyzwania!

Nasza drukarnia wielkoformatowa zlecenia zamienia w sztukę. Jak to możliwe? Znamy moc i wagę detali. Wiemy też, że drukować potrafi każdy. Jednak tylko prawdziwi znawcy tematu potrafią tak zrealizować projekt, aby wyróżnił się wśród konkurencji jakością i oryginalnością. My to potrafimy. Potrzebujesz dowodów? Rozumiemy to. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie. Drukarnia warszawa zaprasza do odwiedziń. Będziesz mógł zobaczyć na jakich urządzeniach pracujemy, obejrzeć próbne wydruki a nawet ich dotknąć. Zachęcamy do wizyty u nas, ze względu na możliwość porównania materiałów, grubości papieru i jakości wydruków. Dzięki temu wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane, a na efekt naszej pracy nie będziesz już czekał z niepewnością a podekscytowaniem.

folie do druku

Pianka FoamX w ramie

Wydruk pianki FoamX

Czym jeszcze wyróżnia się nasza warszawska drukarnia  na Targówku?

Jesteśmy specjalistami nie tylko z założenia. Istotą dobrze wykonanego wydruku jest przemyślane działanie oparte o specyfikacje. Celem warszawskiej drukarni cyfrowej LapisArt jest dostarczenie usług, których potrzebujecie, aby wasze firmy i wnętrza były zauważane i zapamiętane.

Pracujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie drukarskie, takie jak:

 • Druk UV, który doskonale sprawdzi się na wszelkich podłożach twardych, do których należą płyty PCV i dibond oraz drewno. Jest przeznaczony także do miękkich materiałów, takich jak folie i tkaniny.
 • Druk HP Latex jest przyjazny ludziom. Bezzapachowy i ekologiczny druk lateksowy świetnie sprawdzi się wewnątrz pomieszczeń. Bezpiecznie można go stosować nawet w budynkach użyteczności publicznej, do których należą szkoły, przedszkola i szpitale.
 • Druk Eco Solwent wykorzystujemy na foliach, tapetach i fotoobrazach. Podobnie jak druk lateksowy, posiada certyfikaty bezpieczeństwa do stosowania go wewnątrz pomieszczeń, w których przebywają dzieci i chorzy. Druk solwentowy charakteryzuje się perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów. Posiadamy najnowszy 9-cio kolorowy ploter EPSON SC S80610, który pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości wydruków.

Co możemy dla Was zrobić?

Warszawa nie śpi. Dlatego drukarnia internetowa warszawa także nieustannie się rozwija, a wraz z nią nasza warszawska drukarnia Targówek. Idziemy naprzód, po to aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Ofertę drukarni zoptymalizowaliśmy pod wymogi i preferencje wymagającej stolicy. Oferujemy wykonanie:

 • Realistycznych i niebanalnych fototapet i fotoobrazów, aby odmienić wnętrza i nadać im unikatowego charakteru. korzystamy z AdobeStock.
 • Spersonalizowanych naklejek, na tak wielu rodzajach folii, aby każdy znalazł odpowiednią dla siebie. Do wyboru są podłoża monomerowe, polimerowe, wylewane, kanalikowe, adhezyjne, One Way Vision, Easy Dot, a także mocny klej ścienny High Tack.
 • Folii szronionych, dzięki którym można uzyskać efekt zmrożonej szyby i zapewnić stylowy wygląd i prywatność powierzchniom biurowym bez konieczności zakupu ozdobnego szkła.
 • Naklejek ściennych i wycinanych po obrysie.
 • Materiałów reklamowych w wersji klasycznej i podświetlanej, widocznych przez całą dobę. Należą do nich: kasetony tekstylne i litery 3D, tkaniny i wydruki do podświetleń, tablice PCV a także roll-up’y banery i siatki mesh.
 • Laminowania wydruków wielkoformatowych, dzięki którym będą dla Was pracować dłużej, w niezmienionej formie.

Laminowanie

Drukarnia Warszawa Targówek

Należy podkreślić, że wszystkie zamówienia wykonujemy pod wymiar i zgodnie z preferencjami klientów. Zawsze możecie polegać na naszych wykwalifikowanych pracownikach, którzy służą pomocą w doborze najlepszego produktu i na każdym etapie zamówienia.

A teraz zastanówcie się, czy chcecie aby usługa była wykonana:

 • odpowiedzialnie;
 • terminowo;
 • rzetelnie;
 • przez profesjonalnych w każdym calu pracowników, służących pomocą i radą;
 • przez doświadczoną warszawską drukarnię, w której osobiście możecie zobaczyć i porównać materiały, a także odebrać gotowy produkt;
 • z wykorzystaniem najnowszych, najlepiej dobranych i sprawdzonych technologii maszyn i druków;
 • pod wasze preferencje;
 • z dbałością o szczegóły;
 • w przemyślany sposób i zgodnie ze specyfikacją;
 • z gwarancją najwyższej jakości.
druk UV podświetlenia

Drukarnia Warszawa Targówek

Jeśli, tak to zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzin w naszej siedzibie. Drukujemy, doradzamy i pokazujemy nasze możliwości przy ulicy Staniewickiej 14A/1 w Warszawie.

Nie zastanawiaj się dłużej.
Wybór naszej drukarni to gwarancja powodzenia Twojego zamówienia!