Druk lateksowy.

Druk lateksowy – HP Latex 365 to III generacja urządzeń w technologii lateksowej. Generacja ta wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w technologii druku wielkoformatowego. Dzięki temu możemy uzyskać wyższą jakość i trwałość wydruków. Niewątpliwie pozwoliła na wiele łatwiejszą obsługę przy wyższej wydajności produkcji oraz oszczędność czasu a także szerszy zakres materiałów. Spowodowała, że możemy ją wykorzystać przy zachowaniu jedynego w swoim rodzaju braku oddziaływania technologii na środowisko.

Druk lateksowy znakomicie nadaje sie do wydruku fototapet lub fotooabrazów.

Druk lateksowy

Zastosowania druku lateksowego HP LATEX 365:

  • Druk fototapet
  • Druk fotoobrazów
  • Jedno urządzenie zaspokoić może wiele potrzeb i oferuje niezrównaną wszechstronność do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Drukarka umożliwia wykonywanie wielu prac. W ich skład wchodzą m.in billboardy, oznaczenia na wiatach przystankowych. Także grafiki umieszczane na pojazdach
  • Drukarka przeznaczona jest do wydruków dla klientów wymagających najwyższej jakości. Możemy to zapewnić dzięki wysokiej rozdzielczości druku (1200dpi) i szerokiej skali kolorystycznej tuszy lateksowych. Możliwość drukowania na różnorodnych nośnikach, w tym na większości tanich, niepowlekanych mediach, jak również nośnikach powlekanych, używanych w druku solwentowym.
  • Grafiki umieszczane na pojazdach, wydrukowane przy użyciu atramentów HP Latex, oferują lepszą jakość i elastyczność niż wszystkie inne atramenty na rynku.
  • Znakomita jakość wydruku materiałów do podświetleń jak klisze backlit czy materiały poliestrowe stosowane w podświetlanych kasetonach.

HP Latex Fototapety na wymiar

Druk lateksowy to bezzapachowe wydruki

Bezzapachowe wydruki są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń. Stosowane materiały do wydruków fototapet czy fotoobrazów canvas jako jedyne posiadają atesty do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń jak pokój dla dziecka, szpitale, przedszkola czy też żłobki. Fototapety drukowane w technologii lateksowej mogą być eksponowane w bankach czy też innych biurowcach użyteczności publicznej.

Na czym możemy drukować w druku lateksowym?

Druk lateksowy na HP Latex pozwala na wydruk praktycznie na każdym materiale z roli. Oczywiście oprócz druku na foli monomerowej np. Oracal, możemy także drukować na specjalistycznych foliach polimerowych czy też wylewanych. Dedykowane folie marki 3M znakomicie nadają się do oklejania samochodów.

Drukowanie fototapety na wymiar

Druk lateksowy znakomicie nadaje sie do wydruku fototapety na wymiar. W naszym sklepie online możecie zamówić wydruk fototapety na wymiar na różnych materiałach. Drukujemy na wysokojakościowych materiałach m.in. firmy NESCHEN. Stosujemy także fototapety DigiFort oraz Alvar. Dzieki zastosowaniu firmowych fototapet nasze wydruki się idealnie pasują i nie am problemu podczas klejenia.

Sklep ONLINE Drukarnia fototapety