Druk lateksowy

Druk lateksowy  – HP Latex 365 to III generacja urządzeń w technologii lateksowej. Generacja ta wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w technologii druku wielkoformatowego. Dzięki temu możemy uzyskać wyższą jakość i trwałość wydruków. Niewątpliwie pozwoliła na wiele łatwiejszą obsługę przy wyższej wydajności produkcji oraz oszczędność czasu a także szerszy zakres materiałów. Spowodowała, że możemy ją wykorzystać przy zachowaniu jedynego w swoim rodzaju braku oddziaływania technologii na środowisko.

  • Wydruk na HP Latex  znakomicie nadaje sie do wydruku fototapet lub fotooabrazów. 
HP Latex 365
wp 1604347244208 1

Zastosowanie druku HP LATEX 365:

  • Druk fototapet
  • Druk fotoobrazów
  • Jedno urządzenie zaspokoić może wiele potrzeb i oferuje niezrównaną wszechstronność do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Drukarka umożliwia wykonywanie wielu prac. W ich skład wchodzą m.in billboardy, oznaczenia na wiatach przystankowych. Także grafiki umieszczane na pojazdach
  • Drukarka przeznaczona jest do wydruków dla klientów wymagających najwyższej jakości. Możemy to zapewnić dzięki wysokiej rozdzielczości druku (1200dpi) i szerokiej skali kolorystycznej tuszy lateksowych. Możliwość drukowania na różnorodnych nośnikach, w tym na większości tanich, niepowlekanych mediach, jak również nośnikach powlekanych, używanych w druku solwentowym.

Na czym polega druk lateksowy?

Bezzapachowe wydruki są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń. Stosowane materiały do wydruków fototapet czy fotoobrazów canvas jako jedyne posiadają atesty do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń jak pokój dla dziecka, szpitale, przedszkola czy też żłobki. Fototapety drukowane w technologii lateksowej mogą być eksponowane w bankach czy też innych biurowcach użyteczności publicznej.

Na czym możemy drukować?

Druk lateksowy na HP Latex pozwala na wydruk na szerokiej gamie materiałów. Oczywiście oprócz druku na foli monomerowej np. Oracal, możemy także drukować na specjalistycznych foliach polimerowych czy też wylewanych. Dedykowane folie marki 3M znakomicie nadają się do oklejania samochodów.

Drukowane fototapety na wymiar

HP Latex czyli druk lateksowy znakomicie nadaje sie do wydruku fototapety na wymiar. W naszym sklepie online możecie zamówić wydruk fototapety na wymiar na różnych materiałach. Drukujemy na wysokojakościowych materiałach m.in. firmy NESCHEN. Stosujemy także fototapety DigiFort oraz Alvar. Dzięki zastosowaniu firmowych fototapet nasze wydruki się idealnie pasują i nie ma problemu podczas klejenia a druk lateksowy HP dodatkowo pozwala uzyskać wierne odwzorowanie kolorów.