zielone tło do prezentacji

Zielone tło do prezentacji

Zastanawialiśmy się ostatnio, jak sobie radzicie podczas spotkań online? Czy często macie problem z aktorami drugiego planu jak dzieci czy też członkowie rodziny?

Zielone tło do prezentacji czyli jak sobie radzić podczas spotkań online.

Jak wszyscy wiemy i widzimy, cały szaleje koronawirus. Nasze działania przenosimy do internetu. A spotkania odbywamy online. Ale jak się zaprezentować jeśli nie mamy do tego warunków?

Stojąc przed takim wyzwaniem, także i z naszego podwórka, zrobiliśmy tło do prezentacji. Tło do filmowania i odbywania spotkań online zapewni profesjonalne podejście do rozmówcy.

Klient widząc, że macie ładne tło a nie domowe zacisze na pewno inaczej będzie podchodził do Was i do rozmowy.

zielone tło do prezentacji

Nasze tło do prezentacji drukujemy na specjalnym materiale nieodbijającym światła. Materiał ten jako tło fotograficzne, także jest nieprzeroczysty. Posiada wartswę czarnego blockout’u który blokuje światło padające od tyłu. Dzięki zastosowaniu takiego materiału nasze tło fotogtaficzne może stać nawet na tle okna, i nie będzie problemu z padającym od tyłu światłem.

Tło fotograficzne – co proponujemy?

Zielone tło do prezentacji nie musi być zielone. Proponujemy tło fotograficzne także w kolorze niebieskim jako “bluebox”, lub tło od razu z grafika jaką chcecie. Np. cegła, biblioteczka z książkami albo słoneczna plaża – wybór zostawiamy juz Wam.

Zdjęcia na tło możecie wybrać np z darmowego Pixabay.com lub płatnego adobestock.com. Albo z własnych zbiorów zdjęć np. z wakacji.

Tło fotograficzne możemy wykonać także w innej szerokości, np. 200x200cm. Można je łączyć ze sobą poprzez postawienie koło siebie.

Jak drukujemy tło do prezentacji?

Druk wykonujemy na maszynie ekosolwentowej EPSON.

zielone tło do prezentacji

Następnie po wydruku przycinamy go do formatu i wklejamy w specjalną kasetę.

tło fotograficzne

Zakładamy górną listwę trzymająca tło:

tło fotograficzne

I mamy gotowe nasze zielone tło do prezentacji:

zielone tło do zdjęć

Kilka propozycji z naszym głównym prezenterem Adamem 🙂

Tło fotograficzne można zamówić w naszym sklepie online:

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.