Wprowadź hasło po jakim chcesz wyszukać zdjęcia na fototapety

Wprowadź słowa kluczowe

Po wyszukaniu grafiki przejdziesz do dalszej części konfiguratora.

Aranżacja wnętrz w obecnych czasach może sprawiać wiele problemów z uwagi na fakt ogromnej liczby produktów, mebli czy dodatków.

Podstawą do stworzenia przytulnego pomieszczenia, takiego jakiego chcemy są ściany. Jest wiele sposobów na to, co z nimi zrobić, aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Jednym z nich są fototapety na zamówienie z własnego zdjęcia, które potrafią sprawić, że w jednej chwili znajdujemy się w całkiem innym miejscu. Ich wybór jest ogromny, od różnego rodzaju wzorów, przez postacie, florę i faunę, aż do abstrakcji.

Wyobraźmy sobie dwie wersje salonu: w jednym ściany są tylko pomalowane, wiszą obrazy czy fotografie – można wtedy przyjąć, że ten salon jest ładny i przytulny, ale zwyczajny; w drugim główną ścianę zdobi fototapeta z motywem pejzażu, który sprawia, że odpoczywając przenosimy się w niemal całkiem inną rzeczywistość, odrywamy się od codziennych trosk. Wydrukowana tapeta z własnego zdjęcia bardzo ładnie podkreśli wystrój pokoju.

Przykładowe zdjęcia na FOTOTAPETY

Oczywiście motywów może być bardzo wiele i możemy wykonać fototapety na wymiar z własnego zdjęcia. Wybór należy tylko i wyłącznie do właściciela danego pomieszczenia, który wybierając kieruje się swoimi własnymi upodobaniami i wybierając ten sposób aranżacji wnętrza sprawia, że będzie ono niepowtarzalne!  

Nie wiesz jaki rodzaj fototapety bedzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza?

TUTAJ jest opis podłoży do wydruków.

Zdjęcia na Fototapety 7

Korzystamy z biblioteki AdobeStock