Wprowadź hasło po jakim chcesz wyszukać swoje zdjęcia na fototapety

Wprowadź słowa kluczowe

Aranżacja wnętrz w obecnych czasach może sprawiać wiele problemów z uwagi na fakt ogromnej liczby produktów, mebli czy dodatków.

Podstawą do stworzenia przytulnego pomieszczenia, takiego jakiego chcemy są ściany. Jest wiele sposobów na to, co z nimi zrobić, aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Jednym z nich są fototapety, które potrafią sprawić, że w jednej chwili znajdujemy się w całkiem innym miejscu. Ich wybór jest ogromny, od różnego rodzaju wzorów, przez postacie, florę i faunę, aż do abstrakcji.

Wyobraźmy sobie dwie wersje salonu: w jednym ściany są tylko pomalowane, wiszą obrazy czy fotografie – można wtedy przyjąć, że ten salon jest ładny i przytulny, ale zwyczajny; w drugim główną ścianę zdobi fototapeta z motywem pejzażu, który sprawia, że odpoczywając przenosimy się w niemal całkiem inną rzeczywistość, odrywamy się od codziennych trosk.

Przykładowe wnętrze – przed i po położeniu fototapety

Ściana pod fototapetę Fototapeta

Oczywiście motywów może być bardzo wiele, a wybór należy tylko i wyłącznie do właściciela danego pomieszczenia, który wybierając kieruje się swoimi własnymi upodobaniami i wybierając ten sposób aranżacji wnętrza sprawia, że będzie ono niepowtarzalne!

Nie wiesz jaki rodzaj fototapety bedzie najlepiej pasował do Twojego wnętrza?

TUTAJ jest opis podłoży do wydruków.

Zdjęcia na fototapety LAPISART

Korzystamy z biblioteki AdobeStock