Siatka mesh – niestraszny jej wiatr, ani mróz

Siatka mesh jest tworzywem na bazie poliestru z powłoką PCV. Jest przeznaczona przede wszystkim do umieszczania jej na zewnątrz. Specyficzne właściwości pozwalają na wykorzystanie jej na budynkach handlowych, biurowych i mieszkalnych oraz na rusztowaniach i elewacjach. Jak sama nazwa wskazuje, ma dziurkowaną strukturę, dzięki czemu przepuszcza wiatr, a także światło. To powoduje, że wolniej się niszczy. Poza tym jest lekka i wytrzymała. Pozwala to na proste zgrzewanie części siatki, dzięki czemu możliwe jest powstanie naprawdę wielkich produkcji. Dzięki niewielkiej wadze jest łatwa w transporcie. Jej żywotność wynosi kilka lat.

Siatka mesh

Zapraszamy do składania zamówień na banery siatkowe w różnych rozmiarach, którą nadrukujemy w technologii UV. Nadruk ten wykonany w naszej drukarni wielkoformatowej Lapisart, wnika w materiał i poprzez utrwalenie lampami UV,  jest odporny na promienie słoneczne, wodę i blaknięcie kolorów. Reklamy na tym rodzaju materiału są częścią efektywnej kampanii reklamowej.

Siatka mesh znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest tworzywo do zadań specjalnych pod względem wielkości. To doskonałe i stosunkowo niedrogie rozwiązanie w przypadku trwałych reklam wielkopowierzchniowych.

siatka mesh

Siatka mesh to dobry wybór jeśli:

  • Potrzebujesz lekkiego materiału marketingowego, łatwego w transporcie.
  • Chcesz uzyskać niedrogi, trwały, odporny na warunki atmosferyczne baner.
  • Szczególnie zależy Ci na przepuszczalności wiatru, po to aby zapobiegać niszczeniu przekazu.
  • Życzysz sobie naprawdę ogromnej reklamy, która może powstać tylko i wyłącznie z połączenia kilku lub kilkunastu części tworzywa.
  • Wymagasz reklamy, którą będzie można powiesić na budynkach użytkowych a nawet oknach i która nie przysłoni światła.
  • Odpowiada Ci oczkowana struktura, umożliwiająca łatwy montaż siatki na elewacji budynków.
  • Zależy Ci na solidnej jakości wykonania i wyrazistych barwach.
Siatka mesh

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wątpliwości i doradzimy najlepsze, zoptymalizowane rozwiązanie.