Ścianka POP UP 3x3 ŁUKOWA

Ścianka Magnetyczna POP UP

Ścianka magnetyczna POP UP pomimo, że jest ścianką o prostej konstrukcji aluminiowej, to jednak jest dosyć stabilna i bardzo wytrzymała. Występuje w wersji prostej oraz łukowej. 

W komplecie mamy wszystko co potrzeba do rozłożenia i prezentacji swojej oferty. Gotowe bryty oklejone taśmą magnetyczną łatwo założyć na rozłożony stelaż. Do oświetlenia grafiki montujemy na wysięgnikach dwa reflektory halogenowe. Do usztywnienia całości zakładamy pionowe listwy wzmacniające. Dzięki nim grafika ładne przylega i nie odkształca się między kolejnymi brytami. Cała ścianka zapakowana jest w solidny kufer transportowy, który oklejony grafiką niewątpliwie zmienia się w trybunkę reprezentacyjną.

Ścianka magnetyczna POP UP – GWARANCJA JAKOŚCI!!!

Drukujemy na maszynie nowej maszynie Epson SC-80610. Godne uwagi jest to, że grafikę laminujemy laminatem strukturalnym rozpraszającym światło. Całość naklejamy na nie przepuszczający materiał STOPLIGHT
Laminowanie oraz wyklejanie paneli przeprowadzamy na laminatorze KALA Mistral, jednym z najlepszych na rynku – wody używamy do mycia rąk a nie do wyklejania :). Grafiki docinamy na profesjonalnym trymerze KeenCut z dokładnością cięcia do 0,2 mm – dzięki temu uzyskujemy idealne pasowanie paneli na naszej ściance.
Ścianka Magnetyczna POP UP

Ścianka Magnetyczna POP UP

Ścianka reklamowa składa się z:

– brytów z naniesioną grafiką – 3 szt. + dwa boczne
– konstrukcji magnetycznej  (nie widać mocowania do zawieszenia grafiki)
– listwy magnetycznej
– trybunki z grafiką reklamową
– 2 szt. halogenów 150W

Ścianka wystawowa charakteryzuje się niezwykłą prostotą. Rozkładanie jej trwa kilka minut, a efekt jest imponujący.

Ścianka Magnetyczna POP UP – skuteczna mobilna reklama.

Nasz dział graficzny może pomóc w przygotowaniu grafiki na ściankę magnetyczną.

laminat strukturalny

Laminat strukturalny na Mobilną ściankę magnetyczną POP UP

Druk ekosolwentowy wykonywany jest na ekosolwentowym ploterze EPSON SC-80610. Następnie wydruk laminujemy laminatem. Stosujemy do tego laminat strukturalny aby zabezpieczyć powierzchnię mechanicznie oraz przed niepotrzebnym odbiciem swiatła. Laminat strukturalny to pecjalny laminat zabezpieczający wydruki. Mozna stosować go nie tylko na wydruk na scianki lecz także na druk na folii monomerowej lub innych. Tak przygotowany wydruk możemy już zalaminować na specjalny materiał, który bedziemy wieszac na konstrukcji ścianki.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.