jelen sam

Naklejki na ścianę

Naklejki na ścianę  to znakomity sposób aby nadać naszemu wnętrzu wyjątkowy charakter. To prosty i niedrogi zabieg. Przy odrobinie zdolności manualnych możemy nakleić taką naklejkę sami lub z niewielką pomocą drugiej osoby.

Ostatnio dla jednego z klientów wydrukowaliśmy kolorowe jelenie. Efekt na ścianie – w spaniały!
Całość wycięta po obrysie, dodatkowo pokryta papierem transportowym w celu łatwiejszej aplikacji.
Wydruk został wykonany na specjalnej bardzo mocnej folii do ścian.

Dysponujemy różnymi materiałami do stosowania na ściany, takie jak fototapety PCW, także strukturalne na podkładzie z flizeliny, papierowe – z klejem aktywowanym wodą, samoprzylepne papierowe. Oferujemy tapety flizelinowe oraz papier latexowy do wydruku, papier samoprzylepny o strukturze płótna. Mamy w ofercie także specjalną tapetę ścienną do wielokrotnego naklejania. Mozemy ją przenosić z jednego miejsca w inne.

Wydruk HP Latex – Naklejki na ścianę

A wszystko to wydrukowane w całkowicie ekologicznej technologii lateksowej, bezpiecznej do eksponowania w pomieszczeniach zamkniętych, w których  przebywają ludzie, np. mieszkania – w szczególności pokoje dziecięce, sypialnie, również przedszkola, szkoły, szpitale, itp.
Ciekawym rozwiązaniem jest folia EasyDot. Jest to folia z klejem punktowym, którą bardzo łatwo można nakleić bez bąbli. To tez folia z rodzaju “przyklej-odklej-przyklej”.

Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji.

Wszystkie folie dostępne są w naszym sklepie. Można przesłać własne zdjęcie lub skorzystać z banku zdjęć – np. fotolia.

Naklejki na ścianę

Czacha – Naklejka na ścianę wycięta po obrysie

Naklejki na ścianę - JELEŃ

Jeleń – Naklejka na ścianę wycięta po obrysie

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.