Fototapety na wymiar

FOTOTAPETY NA WYMIAR

Fototapety na wymiar to wielkoformatowe fotografie, dedykowane do wystroju ścian wewnętrznych. Powstają one przy użyciu szczególnego urządzenia drukarskiego – plotera. Proponujemy spersonalizowane wyroby poligraficzne, idealnie dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Oferujemy wybór wzoru z  naszej bazy lub wykonanie produktu z własnego zdjęcia, lub grafiki. W zależności od preferencji wykonamy wydruk następujących rodzajów tapet:

RODZAJE FOTOTAPET

fototapety

fototapeta na wymiar

Fototapeta flizelinowa

Fototapety flizelinowe są uzyskiwane przez połączenie celulozy z włókniną poliestrową. Spoiwem jest tworzywo lateksowe. Do ich produkcji wykorzystujemy specjalną drukarkę HP Latex. Deklaracja DoP oznacza, że produkt jest wolny od szkodliwych dla zdrowia składników chemicznych, takich jak metale ciężkie, formaldehyd, czy włókno szklane. Tapety flizelinowe wyróżniają się matową powierzchnią. Aplikacja tapet flizelinowych odbywa się przy użyciu klasycznych narzędzi do tapet. 

Fototapety

fototapety

Fototapeta lateksowa

Fototapety lateksowe wykonujemy na syntetycznym papierze powlekanym lateksem. Idealnie sprawdzą się, w przypadku chęci realistycznego odzwierciedlenia zdjęć na tapecie. W miejscach o  podwyższonej wilgotności rekomendujemy dodatek specjalnego laminatu matowego.

fototapety

love graffiti lettering stockpack

Folia ścienna

Folia ścienna to samoprzylepna folia winylowa, na których drukujemy różnorodne dekoracje i napisy. Bardzo często są wykorzystywane do nadruków reklamowych, dlatego stosuje się je głównie we wnętrzach budynków.

Czas na korzyści naszych fototapet!

  • Odpowiednio dobrana fototapeta z pewnością optycznie powiększy pomieszczenie, dlatego będzie ono wyglądało na bardziej ustawne i przestrzenne.
  • Fototapety nadają się do zastosowania w każdym pomieszczeniu. Mogą służyć za piękną ozdobę wnętrza oraz nadać mu niepowtarzalny klimat, dlatego doskonale sprawdzą się również w transformacji starych mebli i drzwi.
  • Jest to bardziej ekonomiczna wersja ozdoby pomieszczeń. Fototapety mogą wizualnie zastąpić wymyślne kafelki, kamienie lub cegłę.
  • Ekologiczne i bezwonne druki gwarantują bezpieczeństwo
  • użytkowania i są możliwe do zastosowania w miejscach przeznaczonych dla dzieci i innych pomieszczeń gdzie przebuwają ludzie, jak np biura czy szpitale.
  • Nasze fototapety tapety na wymiar posiadają atesty przeciwpożarowe i higieniczne PZH oraz certyfikaty FSC i CE.
  • Nie mniej ważna jest praktyczność proponowanego rozwiązania. Oferowane przez nas fototapety są wyjątkowo trwałe, właściwie zabezpieczone i łatwe w utrzymaniu. Dzięki temu mogą długo cieszyć wzrok w niezmienionej formie.
  • Ich jakość widać również, w przypadku chęci zdjęcia tapety. Demontaż fototapety jest łatwy i z pewnością nie spowoduje zniszczeń na powierzchniach.

Nie czekaj, zamów i ciesz się nowym designem!

 3 proste kroki do Twojej wymarzonej fototapety

Zamówienie u nas fototapety jest proste, szybkie i intuicyjne. Pierwszy krok to selekcja dostępnych motywów i wybór zdjęcia lub grafiki z naszej lub własnej bazy. djęcia możesz wyszukac także z kolekcji AdobeStock. Na drugim etapie poprosimy Cię o podanie dokładnych wymiarów tapety. Ważne, aby do nomialnego wymiaru dodać po min 5 cm naddatku do obcięcia. Na końcu, wybierasz materiał, który najbardziej Ci odpowiada i zlecasz nam wykonanie produktu. 

Po więcej informacji zapraszamy na nasz Blog.