Fototapeta do biura

Fototapety do biura

W ostatnim czasie sporo osób pyta lub zamawia fototapety do biura np. z motywem surowej cegły. Co myślicie o takim wzorze?

Z naszego doświadczenia wiemy, że fototapety do biura z motywem cegły są popularne, ponieważ wyglądają bardzo realistycznie. Małym nakładem pracy i środków mogą odmienić Twoje wnętrze nadając mu niepowtarzalny klimat. Dodatkowo wzór cegły jest uniwersalny i pasuje do większości przestrzeni biurowych. Praca w takim otoczeniu z pewnością wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zwiększa komfort pracy.

Fototapety do biura

Możemy zaoferować wzory klasyczne takie jak np. czerwona cegła. Jednak wybór jest ogromny – mogą to być fototapety właściwie w każdym kolorze i z różnymi motywami. Ostatnio mieliśmy przyjemność wyklejać pomieszczenie socjalne w jednym z biur na warszawskim Targówku. Klient wybrał białą cegłę, która idealnie wkomponowała się w kuchenny charakter pomieszczenia. Tapeta została wydrukowana na materiale winylowym z podkładem flizelinowym w technologii UV.

Fototapety do biura

Fototapeta do biura – jak zamówić?

Te oraz inne wzory możesz wyszukać i zamówić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Wpisz wyszukiwaną frazę, a nasz system automatycznie przeszuka zasoby AdobeStock i znajdzie odpowiednią grafikę lub zdjęcie.
Jeśli jednak nie odnajdziesz interesującego Cię wzoru napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.
Pamiętaj, że w naszej ofercie oprócz druku na dowolnie wybranym materiale, możesz także zamówić dostawę i montaż fototapety w Twoim biurze.

wp 1604347244299

Pamiętaj, że fototapeta do biura nie musi być nudna. Współpracujemy z projektantami, dla których nie ma żadnych ograniczeń. Stąd wiemy, że każde wnętrze można zmienić bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Fototapeta do biura w prosty sposób może zupełnie odmienić otoczenie, w którym pracujesz.

Zapraszamy do naszego sklepu lub bezpośredniego kontaktu!

Zdjęcia na Fototapetę do biura możesz poszukać na AdobeStock.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.