london, big ben, black and white

Fototapeta flizelinowa MITYLON

Fototapeta flizelinowa Mitylon Wallpaper 150-579 to flizelina lateksowa powstała z połączenia celulozy z włókniną poliestrową przy pomocy spoiwa lateksowego. Jest to jedna z nielicznych fototapet o tak delikatnej i specyficznej strukturze.

Tapeta przeznaczona do tworzenia fototapet na drukarkach wielkoformatowych. Drukujemy ją na drukarce lateksowej HP Latex 365. Po wydrukowaniu montujemy ją przy za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet – wystarczy rozsmarować klej na ścianie! Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Posiada klasę ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: B-s1,d0. Tapeta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP – Declaration of Performance). Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC, a gotowa tapeta oznaczenie CE. Materiał jest dedykowany do zadruku na drukarkach HP Latex.

Fototapeta flizelinowa – charakterystyka :

– grubość ok. 355 µm,
– gramatura ok. 150 g/m2,
– gładka matowa powierzchnia zapewnia ochronę przed refleksami świetlnymi,
– nie kurczy się i nie rozciąga przy aplikacji (stabilność wymiarowa),
– tapeta idealnie nadaje się do druku na zakładkę i docinanie brytów przez dwie warstwy na ścianie – dzięki tej metodzie uzyskamy praktycznie niewidoczne i bez zgrubienia łączenie brytów,
– aplikacja na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet (aplikacja przy pomocy “gotowego” kleju nałożonego tylko na ścianę),
– umożliwia „oddychanie” i częściowe wygłuszenie ściany,
– łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.
Zastosowanie:
– grafika naścienna (szkoły, szpitale, restauracje, mieszkania itp.),
– tworzenie własnych aranżacji wnętrz.

Zdjęcia na fototapety LAPISART

Fototapeta flizelinowa MITYLON

 

 wydruk z TWOJEGO zdjęcia!!!

Już teraz możesz zamówić ją w naszym sklepie.

Zdjęcia do wydruku fototapety można wysłać przez formularz podczas zamawiania fototapety lub wysłać przez wetransfer.com (na adres drukarnia@lapisart.pl)

Jeśli nie posiadasz zdjęcia możesz je wyszukać na AdobeStock – pamiętaj, że plik musi być raczej większy niż mniejszy 🙂

Sklep ONLINE Lapisart.pl

druk hp latex 365

HP Latex 365

Druk lateksowy – HP Latex 365 to III generacja urządzeń w technologii lateksowej. Generacja ta wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań w technologii druku wielkoformatowego. Dzięki temu możemy uzyskać wyższą jakość i trwałość wydruków. Niewątpliwie pozwoliła na wiele łatwiejszą obsługę przy wyższej wydajności produkcji oraz oszczędność czasu a także szerszy zakres materiałów. Spowodowała, że możemy ją wykorzystać przy zachowaniu jedynego w swoim rodzaju braku oddziaływania technologii na środowisko.

Tapeta mitylon i druk lateksowy to bezzapachowe wydruki.

Bezzapachowe wydruki HP Latex 365 są idealnym rozwiązaniem do produkcji grafik stosowanych wewnątrz pomieszczeń. Stosowane materiały do wydruków fototapet czy fotoobrazów canvas jako jedyne posiadają atesty do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń jak pokój dla dziecka, szpitale, przedszkola czy też żłobki. Fototapety takie jak fototapeta flizelinowa MITYLON drukowane w technologii lateksowej mogą być eksponowane w bankach czy też innych biurowcach użyteczności publicznej.

Podana cena jest za m2 wydruku.
Proces zamawiania fototapety:
1. Wybierz materiał i format
2. Złóż zamówienie
3. Prześlij grafikę mailem (pomożemy Ci ja dostosować do wymagań)
4. Produkujemy Twoją fototapetę i wysyłamy pod wskazany adres
5. Montujesz ją w prosty sposób i cieszysz się pięknym wnętrzem 🙂

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.