Podświetlane logo Murall
Podświetlane logo 3D
8 kwietnia 2023
42
Drukowane fotografie – magia zatrzymana w kadrach
24 czerwca 2023
Podświetlane logo Murall
Podświetlane logo 3D
8 kwietnia 2023
42
Drukowane fotografie – magia zatrzymana w kadrach
24 czerwca 2023

Fototapeta dla dzieci zwierzęta

Fototapeta dla dzieci zwierzęta ma coraz większe zapotrzebowanie u naszych klientów. Ponieważ mamy coraz więcej zapytań, czy zajmujemy się takimi wydrukami, odpowiadamy:

 TAK, fototapeta dla dzieci zwierzęta jest w naszej ofercie

Posiłkujemy się głównie bazą zdjęć z serwisu AdobeStock, który posiada niewątpliwie jeden z największych banków zdjęć na rynku do druku fototapet. Jak już wybierzemy piękne zdjęcie, które z pewnością zachwyci naszą pociechę, musicie zapisać jego numer i przesłać go nam w zamówieniu. Także powinniście wybrać materiał z jakiego będzie wykonana fototapeta. Do wyboru jest m.in: tapeta flizelinowa, fototapeta winylowa (PCV) na flizelinie, fototapeta papierowa, fototapeta lateksowa. Druk fototapet to nasz pasja.

Fototapeta dla dzieci zwierzęta

Fototapeta flizelinowa co to jest?

Tapeta flizelinowa to tapeta przeznaczona do tworzenia fototapet na drukarkach wielkoformatowych np. lateksowych. Aplikacja na ściany odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet – wystarczy rozsmarować klej na ścianie! Jest to fototapeta szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Posiada także klasę ochrony przeciwpożarowej B-s1. Tapeta ta nie zawiera w swoim składzie PCW, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Użyta do produkcji wyrobu celuloza posiada certyfikat FSC a gotowa tapeta oznaczenie CE oraz atest higieniczny. Materiał ten jest przede wszystkim  dedykowany do zadruku lateksowego  czyli jest to druk latex. Tapeta ta idealnie nadaje się do druku na zakładkę i docinania brytów przez dwie warstwy na ścianie. Dzięki tej metodzie uzyskamy praktycznie niewidoczne łączenie brytów.

Przykładowe propozycje grafik na fototapety dla dzieci możecie wyszukać w naszej wyszukiwarce zdjęć.