Fotoobraz na płótnie

Dziś chcielibyśmy podsunąć Wam pomysł na wyjątkowy prezent.

Fotoobraz na płótnie

Fotoobraz canvas to idealna propozycja. Dzięki niemu przeniesiesz ulubione zdjęcie, grafikę czy reprodukcję na materiał o strukturze płótna. Wysoka jakość druku i zastosowanego materiału pozwala nam uzyskać niezwykle efektowny produkt, który wygląda zupełnie jak prawdziwy obraz. Dodatkowo gotowy wydruk starannie naciągamy na blejtram (ramkę) z litego drewna sosnowego. Warto dodać, ze gotowy canvas ma także zadrukowane boki, dzięki czemu nie wymaga dodatkowych, zewnętrznych ram. Możesz od razu po zakupie powiesić go na ścianie.

Fotoobraz na płótnie

będzie pasował do różnych wnętrz i stylów. Możesz nim zaaranżować każdą przestrzeń. Wystarczy dobrać odpowiednią kolorystykę i temat przewodni. Ciekawą koncepcją jest też stworzenie kompozycji obrazów, np. tryptyku, czyli zestawieniu trzech canvasów obok siebie.

Nasze obrazy drukujemy w bezwonnej technologii  HP Latex lub Epson EcoSolwent. Materiał to płótno bawełniane powleczone poliestrem lub w pełni 100% bawełna o gramaturze 370g. Wymiary ramek zaczynają się od 30 cm i rosną co 10 cm do rozmiaru 150 cm w dowolnej konfiguracji.

HP Latex 365
Fotoobraz na płótnie

Styl, ciepło – tak można opisać fotoobrazy na płótnie. Bez wątpienia większość z nich nadaje charakteru wnętrzom. Jednak fotoobraz na płótnie nie musi być poważny, emanować stylem czy wyrafinowanym smakiem – może być zrobiony z tak zwanym „jajem”.

To, jaki fotoobraz na płótnie zawiśnie na Twojej ścianie zależy tylko od Ciebie. Jeżeli jesteś osobą rodzinną, z pewnością wybierzesz zdjęcia ukazujące wasze rodzinne szczęście i ciepło. Jeżeli jesteś osobą kochającą przyrodę, na pewno będą to fotoobrazy przedstawiające najpiękniejszą, albo najprostszą florę i faunę. Jeżeli jesteś osobą towarzyską, pewnie w Twoim salonie najlepiej sprawdzą się fotoobrazy ze wspólnych wypadów ze znajomymi. Jeśli kochasz podróże, może warto zastanowić się nad fotoobrazem, który przedstawia miejsca, do których chcesz się udać?

Gdy odpowiesz sobie na wszystkie powyższe pytania, na pewno znajdziesz idealny dla siebie fotoobraz na płótnie!

 

CHCESZ ZAMÓWIC FOTOOBRAZ?

Fotoobrazy na płótnie

Clear
Opis

ship

CANVAS – obraz na płótnie drukujemy ekologicznym, w pełni bezwonnym druku lateksowym. Nasze Fotoobrazy na płótnie drukujemy na specjalnym płótnie bawełnianym. Następnie naciągamy je na drewnianą ramę zawaną blejtramem. Sosnowe kliny dodatkowo naciągają płótno aby się nie marszczyło. W ten sposób Twoje ulubione zdjęcie może się stać małym dziełem sztuki.

Jak zamówić Fotoobrazy na płótnie?

Stworzenie obrazu ze zdjęcia jest łatwe. Możesz wybrać przesłać własne zdjęcie a my je przygotujemy pod wydruk w wybranym formacie. Możesz także wybrać zdjęcie z banku zdjęć. Proponujemy AdobeStock.

Kolekcja AdobeStock to miliony zdjęć z praktycznie każdej tematyki.

Canvas - obraz na płótnie

Fotoobrazy na płótnie

Teraz do Twojej dyspozycji mamy wiele różnych wymiarów w tym również formaty panoramiczne jak 30x90cm czy też 40x100cm.

Jednak Ty sam (lub sama) możesz podać jaki format ma być przygotowany. Dostępne wielkości są od 30cm do 150cm w odstępie co 10cm.

Mamy także większe formaty, jednak tylko na zamówienie. Wyślij do nas mail, aby poznać cenę większych formatów.

Obraz na płótnie

Nasze fotoobrazy posiadają najwyższej jakości kolory dzięki zastosowaniu specjalnych tuszy lateksowych pod płótno malarskie.

Pamiętaj, że zdjęcie drukujemy na płótnie, które poźniej naciągamy na blejtram, dlatego należy uwzględnić dodatkowy zakładki na brzegach po 3 cm które są zawinięte na ramę. 

A więc jeśli twojemu wnętrzu brakuje uroku, fotoobraz na płótnie  z pewnoscią to zmieni. Powieszony w centrum pokoju – np. nad łóżkiem, telewizorem czy na głównej ścianie – stanie się jego głównym punktem i go uatrakcyjni. Często patrzymy na swoje wnętrze i mamy wrażenie, że czegoś w nim brakuje. Tylko co? Przeważnie właśnie dobrze dobranych dodatków, które niewątpliwie wpływają na wygląd mieszkania. Dzięki obrazowi na płótnie to możemy zmienić. Taki obraz w sypialni, salonie, a nawet w kuchni sprawi, że nasze wnętrze się zmieni i zyska oryginalny charakter. Obraz to ponadczasowy i uniwersalny dodatek do wnętrza a jednocześnie niezwykle ciekawy i szykowny gadżet.

Additional Information
Waga3 kg
WymiaryBrak danych
Format

100×120, 100×140, 150×100, 100×100, 30×40, 30×90, 40×40, 40×50, 50×50, 50×70, 60×60, 60×90, 70×100

Korzystamy z zasobów biblioteki AdobeStock.

Fotoobraz z własnego zdjęcia możesz zamówić TUTAJ

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.