fototapeta dla dzieci
Fototapeta dla dzieci zwierzęta
13 kwietnia 2023
410324b4 b7a5 4238 b287 aaabc77c6230
Modne fototapety 2023
25 czerwca 2023

Drukowane fotografie – magia zatrzymana w kadrach

Drukowane fotografie to wydruki zdjęć przeniesione z cyfrowych formatów na papier lub inny nośnik. My proponujemy FOTOOBRAZY drukowane na płótnie. Są one modne i trwałe, ponieważ obite na krosno malarskie, a nie tylko na ekranie komputera lub telefonu, przypominają o ważnych i niezapomnianych chwilach. Drukowane fotografie jako fotoobrazy  są idealną ozdobą ściany domu lub biura, a także świetnym prezentem dla rodziny i przyjaciół. 

Istnieją różne rodzaje płotna do wydruku fotoobrazów, które wpływają na jakość wydruku, a także specjalistyczne usługi drukowania, które oferują własne opcje personalizacji i funkcje. Przez naszą stronę internetową można łatwo wydrukować fotoobrazy z telefonu i odebrać gotowe druki w naszej siedzibie.

Świat fotografii przeszedł długą drogę od po prostu uchwytywania naturalnego świata lub arcydzieł architektury. W dzisiejszych czasach fotografowie uchwytują obrazy zwykłych przedmiotów i po biegłej obróbce cyfrowej przetwarzają je w coś nadnaturalnego – niemal nadprzyrodzonego. 

Ci nowocześni fotografowie stosują wiele technik, takich jak podwójna ekspozycja, malowanie światłem, efekt aury i kolorowanie, aby tworzyć iluzje ruchu, przejrzystości i nawet teleportacji w swoich zdjęciach. 

To, co kiedyś było możliwe tylko w filmach science-fiction, teraz materializuje się na naszych ekranach komputerów. Uchwytywanie magicznych momentów w ramce, a następnie dodawanie efektów, których celem jest nie tylko obiekt, ale także przekazana tematyka w zdjęciu, to rodzaj sztuki, który zyskuje na popularności z każdym rokiem. 

Te przetworzone zdjęcia stały się nowym rodzajem sztuki, a ich popularność jest na nieustającym wzroście.

Przykłady takich fotografii mozna obejrzeć np. na Adobestock

drukowane fotografie

Drukowane fotografie na fotoobrazy